15-21 lipca 2024

7-dniowy warsztat online, który pokaże Ci jak zarabiać więcej i pomnażać zyskowniej z wykorzystaniem zmienności rynków finansowych.

Wprowadzenie

Podczas 7-dniowego warsztatu online...

#1

Nauczysz się praktycznej obsługi platformy transakcyjnej od A do Z, aby swobodnie poruszać się po wykresach.

#2

Poznasz sprawdzone metody minimalizowania ryzyka i maksymalizacji zysków w transakcjach.

#3

Dowiesz się, jak prawidłowo identyfikować dochodowe punkty zwrotne w trendzie wzrostowym i spadkowym.

#4

Odkryjesz zaawansowane techniki, które pozwalają skutecznie optymalizować zyski w handlu.

#5

Zrozumiesz, jak zarządzać emocjami, aby unikać mentalnych pułapek, które sabotują naszą skuteczność.

#6

Zobaczysz, jak stworzyć i wdrożyć w życie realny plan zarobienia pierwszego miliona.

Co zyskasz?

Dlaczego inwestycja we własne umiejętności, to najlepiej ulokowane pieniądze w Twoim życiu?

Zauważyłeś/aś już, co odróżnia ludzi bogatych od tych, którzy całe życie przepracują na etacie?

Ci pierwsi nieustannie podejmują działanie i cały czas szukają sposobów na pomnażanie pieniędzy. Najpierw inwestują w siebie, własną edukację, szkolenia, umiejętności. Potem zarabiają na wzrostach, spadkach i zmienności rynków finansowych.

Pieniądze ludzi bogatych nigdy nie zalegają na koncie – zawsze są w ruchu, ciągle generują nowe zyski.

Tego właśnie chcemy nauczyć Cię podczas warsztatu Nowoczesne Taktyki Inwestowania – bo inwestowanie i pomnażanie to nie tylko zarabianie dużych pieniędzy. To umiejętność, która bezpośrednio przekłada się na prawie każdy aspekt życia.

Pomnóż swój kapitał

Biedni oszczędzają, a bogaci inwestują. Buduj kapitał, pomnażaj oszczędności i ciesz się dodatkowymi źródłami dochodu, bez rezygnowania z obecnego stylu życia.

Bezpieczeństwo finansowe

Na 100% ufasz swojemu pracodawcy? Drugie źródło dochodu to gwarancja tego, że zawsze będziesz miał z czego się utrzymać.

Dodatkowe źródło dochodu

Trading po nauczeniu, to nie więcej, niż 30-60 min dziennie. Wystarczy telefon, aplikacja i internet. Tradować możesz z dowolnego miejsca na ziemi. Widzisz, jakie możliwości to daje?

Pomnóż swój kapitał

Biedni oszczędzają, a bogaci inwestują. Buduj kapitał, pomnażaj oszczędności i ciesz się dodatkowymi źródłami dochodu, bez rezygnowania z obecnego stylu życia.

Bezpieczeństwo finansowe

Na 100% ufasz swojemu pracodawcy? Drugie źródło dochodu to gwarancja tego, że zawsze będziesz miał z czego się utrzymać.

Dodatkowe źródło dochodu

Trading po nauczeniu, to nie więcej, niż 30-60 min dziennie. Wystarczy telefon, aplikacja i internet. Tradować możesz z dowolnego miejsca na ziemi. Widzisz, jakie możliwości to daje?

Nie musisz być giełdowym ekspertem, by szybko zarobić duże pieniądze. Wystarczy, że zastosujesz się do zasad, których nauczymy Cię w trakcie kursu.

Decydując się na udział w Nowoczesnych Taktykach Inwestowania zaczniesz naukę od podstaw. Nawet, jeśli nie miałeś/aś do tej pory do czynienia z tradingiem, z łatwością zrozumiesz każdy z poruszanych tematów. Wszystko zostanie wytłumaczone w przystępny sposób, a cały materiał to wyłącznie praktyczna wiedza, bez zbędnych zapychaczy.

Promocja ważna do 14.07.2024 (niedziela), godz. 23:00

Czego się nauczysz?

To tylko kilka rzeczy, które opanujesz podczas warsztatu:

Jak rozpoznawać dochodowe punkty zwrotne na wykresie?

Jak panować nad swoimi emocjami, by optymalizować profit i zminimalizować ryzyko?

Jak zwiększać zyski wykorzystując topowe elementy analizy fundamentalnej?

Ale co najważniejsze, krok po kroku pokażemy Ci praktyczne strategie i nauczymy Cię, jak wdrażać je w realnych sytuacjach rynkowych. W internecie jest całe mnóstwo teoretycznych poradników, których zastosowanie w realnym świecie jest niemal zerowe.

Podczas kursu Nowoczesne Taktyki Inwestowania zobaczysz od podstaw, jak działają wykorzystywane przez nas strategie i jak wdrażać je w efektywny sposób, by systematycznie zarabiać na rynkach finansowych.

Szczegóły warsztatu

Jak wygląda proces nauczania?

Kurs odbywa się w postaci 7 sesji online.

#1

Na początku nauczysz się obsługiwać platformę do zawierania transakcji. Kiedy opanujesz już korzystanie z aplikacji, skupimy się na zarabianiu.

#2

W trakcie zajęć będziesz poznawał najnowsze podejście do zyskownego handlu, zbudowane w oparciu o wieloletnie wnioski z działania największych funduszy i banków inwestycyjnych. Są to aktualne strategie, które z powodzeniem wykorzystujemy na co dzień.

#3

Dowiesz się, jak unikać licznych pułapek, które zastawiane są przez “grube ryby”. Jednocześnie zaczniesz rozpoznawać miejsca do zawierania zyskownych transakcji, o których inni mogą tylko pomarzyć.

#4

Dodatkowo otrzymasz elastyczne podejście do procedury minimalizacji ryzyka i maksymalizacji profitu.

15.07.2024, godz. 19:00

Sesja I

Instalacja i obsługa platformy transakcyjnej od A do Z

W sposób obrazowy, krok po kroku, nauczysz się korzystać z funkcjonalności platformy transakcyjnej do zarabiania na wzrostach i spadkach walut, surowców, metali szlachetnych, indeksów giełdowych, czy też kryptowalut.

16.07.2024, godz. 19:00

Sesja II

Jak minimalizować ryzyko i maksymalizować zyski w transakcjach?

Ograniczanie ryzyka to klucz do regularnego i bezpiecznego budowania kapitału. Szczegółowo wyjaśnimy mechanizmy stosowane przez profesjonalnych traderów, które w długim terminie przekładają się na maksymalizację zysków

17.07.2024, godz. 19:00

Sesja III

Jak identyfikować dochodowe punkty zwrotne na wykresach?

Identyfikacja i przewidywanie zjawisk zachodzących na wykresie to klucz do zawierania transakcji, na których zarobisz. Krok po kroku pokażemy Ci, jak rozpoznawać nadchodzące okazje do zdobycia zysku.

18.07.2024, godz. 19:00

Sesja IV

Jak stosować w praktyce software wspierający zyskowny handel?

Nasz programista (a zarazem doświadczony trader) pokaże Ci, jak zainstalować dodatkowe wskaźniki i skrypty na platformie transakcyjnej, dzięki którym będziesz oszczędzać czas, a zawierane transakcje będą zgodne z żelaznymi zasadami zarządzania ryzykiem i optymalizacji zysków.

19.07.2024, godz. 19:00

Sesja V

Ćwiczenia na żywym rynku w trendzie wzrostowym i spadkowym

Poznasz często pomijane, a bardzo ważne szczegóły decydujące o skuteczności danej formacji kupna lub sprzedaży. Będziesz wykonywać praktyczne ćwiczenia na wykresach, aby nabrać wprawy i szybkości w ocenie sytuacji na poszczególnych walorach inwestycyjnych.

20.07.2024, godz. 19:00

Sesja VI

Jak zoptymalizować model RR do zarządzania pozycją na rynku?

Dowiesz się, jak zwiększać profit na transakcjach zgodnie z dominującym trendem w połączeniu z zabezpieczeniem minimalnego, gwarantowanego zysku na podstawie zlecenia “BE”.

21.07.2024, godz. 20:00

Sesja VII

Jaka jest inwestycja z największą stopą zwrotu?

Waluty, surowce, metale szlachetne, akcje, indeksy giełdowe, a może kryptowaluty? Dostaniesz sprawdzony i udowodniony przepis na pieniądze.

Co na ciebie czeka?

Plan warsztatu i bonusy

Nowoczesne Taktyki Inwestowania to zaprojektowany zestaw prostych i skutecznie działających narzędzi, które są gotowym rozwiązaniem dla początkujących osób, stawiających swoje pierwsze kroki w świecie inwestowania na rynkach finansowych. Przedstawione w nim zasady oparte są na wynikach strategii przynoszących długoterminowe efekty.

Kurs odbywać się będzie w formie warsztatów online na żywo.

Rozpoczęcie kursu:
poniedziałek, 15.07.2024

Zakończenie kursu:
niedziela, 21.07.2024

Godziny zajęć:
19:00 – 22:00

Nagrania z sesji
dostępne po zajęciach

Dodatkowo czekają na ciebie:

Materiały PDF
z poruszanych zagadnień

Bezpłatny dostęp do
platformy e-learningowej

Atrakcyjne bonusy
w cenie szkolenia

Nagrody pieniężne
dla najbardziej aktywnych

Wśród bonusów znajdziesz:

METODY NAUCZANIA

Efektywna nauka

Trójkąt Efektywności Edgara Dale'a

Naukę prowadzimy zgodnie z Trójkątem Efektywności Edgara Dale’a.
Podczas zajęć dążymy do maksymalizacji efektów. Słuchamy, powtarzamy i wykonujemy zadania z praktycznymi, życiowymi sytuacjami.

Wszystko w miłej atmosferze zaangażowania z NAGRODAMI za aktywność.

Nagrody pieniężne

W czasie zajęć dla podniesienia poziomu energii i zaangażowania rozdajemy nagrody GOTÓWKOWE. Wystarczy uważnie słuchać, aby odpowiedzieć potem na proste pytanie i wygrać nagrodę pieniężną.

Od razu po zajęciach przelew trafia na Twoje konto.

BONUS

Projektant Finansów Osobistych!

Najpierw policz! Kompletne narzędzie dostaniesz GRATIS w formie elektronicznej.
To najlepszy pomocnik każdego finansisty i inwestora.

Pozwala błyskawicznie przeprowadzić wszelkie obliczenia w zakresie finansów osobistych i firmowych.
Nasz warsztat zaczniemy od nauki liczenia wszelkich kosztów i inwestycji. To będzie FUNDAMENT, który pokaże Ci, gdzie możesz oszczędzić (nawet, jeśli wcześniej wydawało się to niemożliwe) i jak zainwestować, aby osiągnąć pożądany rezultat.

Opinie

Co mówią uczestnicy?

Jak widzisz możesz tylko zyskać.

Dlatego działaj teraz i dołącz do nas, póki rejestracja jest otwarta.

Główny prowadzący

Kim jestem?

Cześć, nazywam się Kamil Partyka.

Wolność i niezależność finansowa to tematy, którym poświęciłem praktycznie całe życie. Zaczęło się od studiów ekonomicznych, następnie pracy w branży finansowej. A potem odkryłem trading…

Na drodze do moich własnych sześciu zer zrozumiałem, że najważniejszych lekcji nigdy nie nauczono mnie ani w szkole, ani na etacie.

Obserwując moich kolegów, a potem też moje własne sukcesy zrozumiałem, że nawet dobrze płatny etat nie ma nic wspólnego z prawdziwą niezależnością finansową.

Bo jedyna droga do naprawdę dużych pieniędzy to umiejętność inwestowania. A tego nie nauczysz się w ani na studiach, ani w pracy.

Sesje odbywają się online, dlatego żeby wziąć w nich udział będziesz potrzebował laptopa albo komputera. Podobnie w przypadku platformy transakcyjnej – zaczniemy od nauki podstawowej wersji na komputer.

Nowoczesne Taktyki Inwestowania zostały stworzone tak, by pokazać nowe możliwości nawet doświadczonym traderom. Jednak wszystko omawiane jest od zupełnych podstaw, krok po kroku – tak, aby absolutnie każdy potrafił to zrozumieć i wdrożyć w życie.

W żadnym razie. Trading polega na rozpoznawaniu zjawisk zachodzących na wykresie, dlatego potrzebujesz przede wszystkim spostrzegawczości i opanowania. Wykształcenie w tych dziedzinach jest zupełnie zbędne.

Na początku nie musisz nic inwestować. W trakcie kursu będziemy pracowali na platformie demonstracyjnej, na której będziesz mógł ćwiczyć i testować strategie bez używania realnych pieniędzy. Gdy będziesz już gotów obracać prawdziwą gotówką, polecam zaczynać od niewielkich sum, np. 500 dolarów.

Kwoty zysku, które będziesz wypłacał zależą od kwoty startowej. Im więcej zainwestujesz, tym więcej zarobisz.
Obracanie dużymi kwotami może jednak być stresujące i prowokować popełnianie błędów, dlatego sugeruję, aby osoby początkujące zaczynały od mniejszych sum.