Listę zamykamy za:
*lub do wyczerpania miejsc

Kto jeszcze chce spotkać się i zwiększyć umiejętności handlowe na sali szkoleniowej?

Sprzedaż biletów została zamknięta! Jeśli nie zdążyłeś/aś kupić bądź masz dodatkowe pytania - kieruj je na adres: kamil@money.edu.pl

To nie tylko spotkanie,
to Może być przełomowy moment w rozwoju twojej kariery tradingowej

Zarezerwuj swoją wejściówkę już dziś i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji.
Cena biletu wynosi jedynie 297 zł (pokrycie kosztów organizacyjnych)!

Terminy i miejsca spotkań:

Czas trwania: 10:00 – 18:00
W trakcie spotkania przewidziane są przerwy kawowe, ciastka i soki – w cenie.
Lunch w zakresie własnym.
Co Cię Czeka?

Na co możesz liczyć podczas spotkania?

ANALIZY RYNKÓW
Przeprowadzimy konkretne, szczegółowe analizy walut, surowców, metali szlachetnych, indeksów giełdowych, etc. Wspólnie odkryjemy miejsca z największym prawdopodobieństwem zysku wykorzystując m.in. korektę 1:1 (ATM, MOB, DD), overbalance w połączeniu z korektami strukturalnymi. To z pewnością sprawi, że jeszcze lepiej nauczysz się stosować w praktyce arbitraż, scalping, czy hedge.
HANDEL NA ŻYWYM RYNKU
Czyli to, co lubimy najbardziej 🙂 Wykorzystamy zdobytą wiedzę w praktyce, aby jeszcze bardziej doszlifować swoje umiejętności – w czasie rzeczywistym będziemy handlować na żywym rynku. Dzięki temu jeszcze bardziej rozwiniesz swoje umiejętności analityczne i zdobędziesz większe doświadczenie w środowisku rynkowym z moim wsparciem.
CASE STUDY
Na przykładzie konkretnych scenariuszy rynkowych przeprowadzimy szereg analiz metodą Las – Drzewo – Gałąź – Liść – Pąk. Nauczysz się krok po kroku łączyć i stosować w praktyce dochodowe strategie, aby unikać pułapek i jednocześnie pozwolić rosnąć zyskom mimo wielu psychologicznym barierom, które również nauczysz się skutecznie pokonywać.
NETWORKING I INTEGRACJA
Dokładnie tak! W końcu będziemy mieli okazję spotkać się na żywo, a więc czas przeznaczony na rozmowy i bliższe poznanie się to konieczność. Będzie to przestrzeń na wymianę doświadczeń, wiedzy i pomysłów. Spotkasz się z podobnymi do siebie osobami, które chcą od życia więcej, co otworzy Ci drzwi do zdobycia nowych, cennych informacji.
Q&A
Oczywiście czekać nas będzie również wyczerpująca sesja pytań i odpowiedzi – nikt nie wyjdzie z naszego spotkania z wątpliwościami lub też pytaniami w głowie.

Dlaczego warto?

Powrót do spotkań stacjonarnych - wracamy do korzeni po długim okresie warsztatów online.

Witamy Cię z otwartymi ramionami na wielkim powrocie do bezpośrednich spotkań! Po długim okresie oddzielających nas ekranów, czeka nas niezapomniana okazja do spotkania się twarzą w twarz i ponownego połączenia z pasjonatami tradingu z całej Polski. To nie tylko powrót do tradycyjnych form, ale także szansa na zbudowanie silnej społeczności, gdzie wspólnie będziemy czerpać inspirację, dzielić się wiedzą i rozwijać nasze umiejętności.

Profesjonalizm Polskiego Instytutu Tradingu - gwarantujemy najwyższą jakość merytoryczną.

Polski Instytut Tradingu to nie tylko nazwa – to synonim doskonałości w dziedzinie tradingu. Nasza reputacja jako lidera branżowego opiera się na wieloletnim doświadczeniu, nieustannym doskonaleniu się oraz pasji do dzielenia się wiedzą z innymi. Nasze spotkanie stacjonarne to nie tylko okazja do zobaczenia naszych ekspertów na żywo, ale także możliwość skorzystania z najwyższej jakości szkoleń, analiz rynkowych i praktycznych wskazówek, które pomogą Ci osiągnąć sukces na światowych rynkach finansowych. Zaufaj nam – jesteśmy tu, by poprowadzić Cię krok po kroku przez fascynujący świat tradingu i inwestycji.

Zapraszamy Cię do odkrywania razem z nami tajemnic tradingu tam, gdzie pasja spotyka się z ekspertyzą!

WAŻNE!

Liczba miejsc jest ograniczona – Tylko 40 uczestników na spotkanie
(w przypadku Warszawy 50)

Dlatego spiesz się i zarezerwuj swoją wejściówkę, żeby nikt nie zajął Twojego miejsca…

Zarezerwuj swoją wejściówkę już dziś i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji! Cena biletu wynosi jedynie 297 zł (pokrycie kosztów organizacyjnych)!

Zapraszamy do świata możliwości,

Polski Instytut Tradingu

PROFIT 5P sp. z o.o. prowadzi działalność szkoleniową. Nie prowadzimy bezpośredniej sprzedaży produktów finansowych. Sukces bierze się z wiedzy, pracy i poświęcenia. Wszystkie informacje przedstawione są w dobrej wierze. Twoje wyniki zależą od Ciebie. Niniejsza strona internetowa i zamieszczone na niej treści oraz publikacje (m.in. artykuły, wpisy, strony, podstrony, zakładki, analizy itp.):
• ani w całości, ani w części nie stanowią “rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz.U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).
• ani w całości, ani w części nie stanowią “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku).
• ani w całości, ani w części, nie stanową porady ani opinii podatkowej czy prawnej w rozumieniu art. 2 ust. 1 i art. 31 ustawy o doradztwie podatkowym (Dz. U. z 1996 r. Nr 102, poz. 475, ze zm.).

Handel na rynkach finansowych wiąże się z ryzykiem, dlatego warto się edukować. Przeszłe wyniki nie gwarantują przyszłych. PROFIT 5P sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie materiałów, szkoleń, warsztatów, webinarów i nagrań. Pamiętaj! Inwestowanie na rynku FOREX, CFD, kryptowalut, akcji, indeksów giełdowych, metali szlachetnych, surowców, towarów wiąże się z podobnym ryzykiem jak inwestowanie w kontrakty terminowe, co grozi znaczną utratą kapitału bądź nawet jego całości. 74-89% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu kontraktami CFD. Zastanów się czy rozumiesz jak działają kontrakty CFD i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty Twoich pieniędzy.